جمع بندی!!!

 

_____________________

  اولش از دیال آپ بود ، بعدش وایمکس و الان گوشی با سرعتی بدتر از دیال آپ جوری که برای باز شدن مدیرت وب باید شونصد بار موزیلا رو رفرش کنم تا بلکه فرجی بشه.

***

  + با احترام به دوستان وبلاگنویسم ؛ حتما" می دونید که این روزها خیانت ، سوژه ی داغی شده و دوستان دور و نزدیک بهش اشاره کردن و پست نوشتن اما یکی نیومد بگه که خیانت در زمان مجردی از کجا شروع میشه و همه خیانت رو در تاهل و روابط زناشویی محدود و تعریف کردن.خیانت به بعضی چیزها خوبه ،  کاش از این دید هم کسی نگاهی می کرد ...

 

++ میزنن وبلاگ یکی رو هک میکنن ، به دلایل شخصی ، وجودت سرشار از حس های متناقض میشه که چرا و اینکه چه حسی باید داشته باشی ، روزی که وب گروهی هک شد از هر چی هک و هکر بود بدم اومد و بارها به خودم گفتم چرا یه وبی مثل آیسـ.ون باید دوستی داشته باشه که بتونه در کمتر از یک روز ، وبو از هکرش پس بگیره و وبی به اون خوبی چنان بلایی سرش بیاد که همه اعضای وبو به یه گوشه ای از بلاگستان بفرسته جوری که هیچ کدومشون از هم ، هیچ خبری نگیرن ...

 

  + چرا بعضی از بلاگرها رفتارهای متناقض از هم نشون میدن ؟؟  ، چرا بعضی ها جنبه ندارن که بعضی انتقادها رو قبول کنن ، چرا؟؟؟، گیریم انتقادش درست نیست ، تو که اینقدر بهش اعتماد داری چرا چشم و گوش بسته کامنتدونیتی می بندی و بعدا" میای کلی کلاس میزاری و میگی واگذارت کردم ، طرف فقط 2 تا سوال پرسید ، یکیش اینکه : مگه نه اینکه وبلاگ و خاطراتش یه چیز خصوصیه پس چطور کسی که با طرف رابطه همچین خوبی نداره دم به دقیقه میره خونشون و از اونجا وب مینویسه و کامنت جواب میده ، آقای عزیز ، منم اولش مثل تو بودم و قبولش داشتم ولی  عوض اینکه بیای کامنتدونیتو ببندی و پستو حذف کنی و بری به خود  طرف بگی ؛ خودت چه قضاوتی میکنی؟؟؟

 

++ طرف دوست نداره تو کامنتهاش ، آدرس وبلاگ طرف کامنت گذار باشه ، خوب اینم یه مدلشه اما این برای من قابل تحمل نیست که کامنتمو دستکاری کنه !!!

 

  + طرف دوست داره وبشو بترکونه ، به من چه ، به تو چه که میای فضولی ، میخوای چیو ثابت کنی ، دوست داره تحویلت نگیره ، میخوای چیکار کنی؟

 

++ هر کسی یه مدله ، وبش مشترکه ، اینکه نویسنده دوم وبش نسبت به کامنتهات حساسیت به خرج بده یه چیز عادیه ، شنونده باید عاقل باشه ، حالا من نمیدونم چرا بعضی از این نویسندگان وب مشترک همچین جو میگیرتشون و با اینکه تووبشون شاید به زور 2 تا دونه مطلب نوشتن بیان ایراد بگیرن به کامنت گذارانی که برای نویسنده اول اون پست ( و وب مشترک) و برن تو وب(کسی که اون کامنتو گذاشته ) کلی امر و نهی ش کنن ، اخه ... ،آخه دوست عزیز ، وبلاگ نویس محترم ، عوض اینکه اینقدر حساس باشی رو کامنتها و چک کردن بلا استثنای همه شون که کلی وقتتو میگیره چرا اصلا" خودت پست نمی نویسی؟هان؟؟

 

  + چرا بعضیا خودشونو نخود هر آش میکنن ، به نظرم اعتراض داری ، بیا به خودم بگو ، دیگه چرا غیر مستقیم بر میداری یه پست دور و دراز میزاری؟؟؟

 

++همیشه عادتم این بوده که تو چیزهائی که ازشون خوشم میاد تا جائی که بشه مطالعه داشته باشم ، و همیشه هم سوالم رو از اهلش بپرسم ولی حداقل اینو یاد گرفتم که وقتی چیزی رو نمی دونم عوض اینکه همه چیز رو به هم بدوزم و یه جواب الکی بدم ، بگم نمی دونم ، هم راحت ترم و هم اینکه پی اونو میگیرم تا بدونم و الکی قضاوت بیخود نمی کنم وکسی رو هم الکی متهم نمی کنم .

 

 + یه چیز خیلی عجیب ، تو این مدت 2 تا موضوع بود که برام بازتابش خیلی عجیب و جالب بود ، یکیش وب نازنین بود و یکیش هم وب بهار و این دو ثابت کرد که ما وبلاگ نویس ها اگر چیزی رو بخواهیم و متحد باشیم خیلی چیزها اتفاق میفته که دور از تصور و ذهنه!!!

 

++ این آقایون ، به دو دلیل زیاد اهل وب نویسی و اینا نیستن ، یکیش به خاطر شغلشونه که تا دیر وقت سر کارن و دلیل دوم هم اینه که یه کم خجالتی هستن ؛ دقت کردین بیشتر بلاگرها خانمن دیگه ، آقایون بیشترشون خاموشن (با احترام به همه نویسندگان عزیز ومخصوصا" آقایون من جمله خودم!!!)

 

+ عاقا ما داستانی داریم با این خوانندگان خاموش ، یه معضله ، باید همه مون  جمع شیم یه فکری به حال این موضوع بکنیم!!!

 

++ بعضیا هستن که اولش باهاش خیلی خوبی ؛ اما یه مشکلی هست به نام (از دوستان عذر میخوام) جنسـ.یت ؛ تو محکوم به این هستی که در وب بعضی ها ( بعد از یه مدت )  یه جورهائی با کارهاش پودر بشی ؛ کامنتات حذف بشه و متهم بشی یا اصلا" کامنتت تایید نشه و اینجاست که این دوستی جاش رو به تنفر میده ؛ اینجور جاها باید چیکار کرد جز اینکه نشست و نگاه کرد و هیچی نگفت ؛ دیگه نهایتش اینه که هیچ وقت به اون وب سر نزنی ...

 

+ تصمیم گرفته بودم پستی بنویسم در مورد مزاحمین وبلاگی و در این مورد یه مصاحبه داشته باشم با دوستان عزیز ، اما حیف که فرصت نشد ، انشالله سر فرصت.

 

 

اما اینجا جدای از بدیهاش خوبیهائی هم داره ؛ خوب و بد همه جا هست ؛ حالا یکیش کمتر یکیش بیشتر !!!

 

 همه تونو دوست دارم ؛

 

 فعلا" بخاطر مشکل نتم  ومشکل جدید گوشیم  (سوال پست قبلم برای رفع همین مشکل بود البته )؛ مجبورم به قول خانم آلبالو ، یه مدت خیلی کمرنگ بشم ...

 

_______________________________

اماسیس

13 بهمن 1391

/ 27 نظر / 53 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دختری از جنس باران

اماسیس؟چرا نیستی؟؟؟ اتفاقی برات افتاده؟؟

جیکو

برادر اماسیس کوجااااست؟؟؟

زازالک

سلام اماسیس امیودارم اون گزینه ی نخود هر آشی شدن منظورت من نبوده باشم وگرنه اگه منظورت با من بوده بیا تا کلتو بکنم [چشمک] + وبلاگ بهار چی چی داره مگه ! ؟ ( ایکون حسودی و چشم در اومد و اینا ) + کمرنگ بشو ولی بی رنگ نشو [خجالت] + ممنون که از من نقل قول کردی ........... خیلی ذوقیدم [نیشخند]

زينب

سللام اماسييييس....بسه ديگه...دلم گرفت....پاشو بيا ديگه وقتي نيستي احساس ميكنم خيلي حوصلم تو نت سر ميره....انگار...انگار هيشكس نيست...بيا ديگه...خواهش ميكنم...[دلشکسته]

مسافر

چی شد؟ کجا رفتید؟؟؟

جیکو

امااسیسسس؟؟؟

یه چیز خیلی عجیب ، تو این مدت 2 تا موضوع بود که برام بازتابش خیلی عجیب و جالب بود ، یکیش وب نازنین بود و یکیش هم وب بهار و این دو ثابت کرد که ما وبلاگ نویس ها اگر چیزی رو بخواهیم و متحد باشیم خیلی چیزها اتفاق میفته که دور از تصور و ذهنه!!! اماسيس اصلا متوجه منظورت نشدم.اول اين كه كدوم بهار و عد هم كدوم بازتاب.؟

maedeh

آریایی ها این روزها در تدارک هفت سینی از صلح کوروش..اقتدار داریوش.. زیبایی پارسه..شکوه پاسارگاد و بلند آوازگی ایران هستند.. ای هم نژاد آریایی ... بلندای عمرت به بلندای نام ایران و ایرانی... سال نو مبارک ♥ آپم خوشحال میشم از حضورت یعنی تا مت نیایم اینجا شما یه سر به ما نمیزنین؟

maedeh

آریایی ها این روزها در تدارک هفت سینی از صلح کوروش..اقتدار داریوش.. زیبایی پارسه..شکوه پاسارگاد و بلند آوازگی ایران هستند.. ای هم نژاد آریایی ... بلندای عمرت به بلندای نام ایران و ایرانی... سال نو مبارک ♥ آپم خوشحال میشم از حضورت یعنی تا مت نیایم اینجا شما یه سر به ما نمیزنین؟